KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15741007

nr 1574 1007

Emil Neubauer. Signerad, daterad 1916, Kaiser Wilhelm I & Wilhelm II. Olja på duk, 68x96 cm, yttermått inklusive ram: 87x114 cm

Kondition: slitage, skador, renoverad

måndag 30 oktober 2023
kl 19:11:37

  • Klassiska
  • 30 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska